تبلیغات
دی تی ام DTM - زیبایی در ۲۴ساعت
جمعه 25 اردیبهشت 1388

زیبایی در ۲۴ساعت

   نوشته شده توسط: تنهاترین تنها    نوع مطلب :سرگرمی ،

زیبایی در ۲۴ساعت


«زیبایی یک امر نسبی است.» این اولین نکته ای است که باید در این کارگاه به خاطر بسپارید. این جمله به این معناست که زیباترین موجود روی زمین برای یک شامپانزه آفریقایی بینی دراز مادر، همان دخترش است یعنی همان شامپانزه آفریقایی بینی دراز دختر. به همین سادگی می توان نسبی بودن زیبایی را اثبات کرد پس وقتی در مقابل آینه قرار گرفتید و یکی از همان موجودات را دیدید اصلا نترسید و نگران نباشید، حتما کسی هست که شما را زیباترین دختر روی زمین بداند.

● ملزومات مهم برای زیبا شدن:
یک دختر با اعتماد به نفس کامل (هر چند که همه بگویند او چهره غیر قابل تحملی دارد)
کمی تا قسمتی پول.

▪ فاز اول(فاز تلقینی):
در این فاز ما به شما آموزش می دهیم که چگونه خودتان را باور کنید تا دیگران شما را باور داشته باشند. پنجاه درصد زیبایی به اعتماد به نفس آدم بستگی دارد. پس شروع می کنیم:
۱) شما زیباترین دختر روی زمین هستید فقط باید دنبال کسی باشید که این را تایید کند حتی شده یک نفر هم باشد خوب است مثلا مادرتان یا شوهرتان.
۲) اگر فکر می کنید تحصیلات می تواند شما را در زیبا شدن کمک کند، درست فکر کرده اید. ولی رشته هایی را که انتخاب می کنید از این قسم باشند: جراح پلاستیک، متخصص پوست، مربی ایروبیک، معلم حرکات موزون و .... دیگر رشته ها هیچ کمکی به زیبایی شما نخواهند کرد الکی وقتتان را تلف نکنید. دختر همسایه یادتان باشد.
۳) زیبا شدن یک مسابقه است. هر جایی که وارد این مسابقه شوید ضرر نخواهید کرد. فقط سریع تر بجنبید.

▪ فاز دوم(فاز عملی):
اکنون شما از هر جهت آمادگی روحی و ذهنی و حتی پیش گیرانه ای را برای زیبا شدن و زیبا دیده شدن دارید. حال وارد فاز عملی می شویم. اکنون شما به صورت فیزیکی هم زیباتر خواهید شد.
۱) باید در ابتدای کار برای خودتان الگویی را که به نظرتان زیباست، انتخاب کنید.
۲) با عکس الگویی که انتخاب کرده اید به نزدیک ترین و مطمئن ترین جراح بینی مراجعه کنید. یادتان باشد حاضرید هر چقدر که شد خرج کنید تا دیگر بینی تان در افق دیدتان نباشد.
۳) برای تقلیل وزن، ورزش بهترین راه حل است. ورزشی که با روحیه خانم ها بخورد. خواهش می کنیم ورزش هایی مانند کشتی کج، جودو، بوکس، وزنه برداری و راگبی را از ذهنتان بیرون کنید. مطمئن باشید ورزش هایی مانند شطرنج، بولینگ و تیراندازی با سلاح بادی هیچ تاثیری بر کاهش وزنتان نخواهد داشت.
۴) اگر حس ورزش ندارید، رژیم بگیرید. صبحانه اندازه یک بند انگشت نان بخورید. ناهار هوا بخورید و شام یک پر کاهو. مطمئن باشید بعد از سه ماه اگر تنگ سینه قبرستون نبودید حتما یک گام دیگر به الگویتان نزدیک تر شده اید.

▪ فاز سوم(فاز نتیجه گیری):
اگر بعد از این مراحل به خانه رفتید و به جای این که نامتان را صدا کنند به شما بگویند جنیفر یا آنجلیا یا کاترین تعجب نکنید و الا که پیشنهاد می کنیم دنبال یک شوهر نابینایی بگردید.


برچسب ها: طنز ،